Vleeschhouwerij De Scharrelaer: the end is near!

9 juni 2018

De voorlaatste dag van ons toernooi al weer. Helaas toch weer wat gaten in het schema door afmeldingen door blessures, maar wel gezelligheid op het park en de banen. Van 9 tot 20.00 uur is er getennist bij heerlijk weer. Morgen start om 9 uur al weer de laatste dag. Met om 15 uur de laatste finale ronde de baan op. Direct na afloop is de prijsuitreiking en de verloting.

Memorabel was vandaag ook de platte kar rondgang van ons Zaterdag competitie team dat vorige week kampioen is geworden. Een grote ronde Abbenes werd gereden met natuurlijk even een stop voor de rommelmarkt.

Je kan ons ook volgen op Facebook en onze eigen webpagina op deze site. Bijvoorbeeld door de Wij hebben gehoord te lezen of de foto’s te bekijken.

© Sportvereniging Abbenes