Vleeschhouwerij De Scharrelaer: 50 plus afsluiting

9 juni 2018

Vandaag werd het 50 plus afgerond. Een paar spetters maar verder een hele week op eigen park gespeeld. Na afloop was het tijd voor de traditie: forel van de BBQ. Dit jaar waren er echter ook veel andere eters die gekozen hebben voor de burger van uiteraard onze hoofdsponsor Vleeschhouwerij De Scharrelaer. Een enorm keukenteam heeft alles weer in goede banen geleid. Onze dank hiervoor!

Verder werd er nog even nagenoten van de pubquiz en de knuffels bij de boom. Want dat gaat nog steeds door. We hebben een leuke collage foto’s in de kantine hangen van ‘knuffels’.

Je kan ons ook volgen op Facebook en onze eigen webpagina op deze site. Bijvoorbeeld door de Wij hebben gehoord te lezen of de foto’s te bekijken.

© Sportvereniging Abbenes