Na regen komt…

9 juni 2019

Na regen komt… zon maar vooral wind! Wij zijn heel blij dat we onze hele dag buiten hebben kunnen spelen. Mede dankzij de voortreffelijke mentaliteit van onze deelnemers die zich door de windkracht 8 niet lieten kisten.

Het leverde natuurlijk af en toe wel vreemde ballen op, de partijen op baan 4 waren veredelde ballenjongens en meisjes, maar alles met een lach! De commissie had de wind aardig in het hoofd aan het einde van de dag. Toen een laatste dames partij er toch weer een driesetter van maakte werden de speakers naar buiten gehaald en ‘Duurt te lang’ gedraaid.

Heel even om 12 uur was de regen te heftig. De banen stonden blank maar binnen een half uur weer bespeelbaar na nog wat laatste acties van de commissie.

De ‘Wij hebben vernomen dat...’ zijn ook weer geschreven. U kunt deze dagelijks (terug)lezen.

© Sportvereniging Abbenes