Let’s Rock & Roll

6 juni 2019

Het vijftig plus toernooi had vandaag haar traditiegetrouwe rustige donderdag. Veel deelnemers spelen dan nog competitie dus alleen een paar partijen in de middag.

Donderdagavond is er traditiegetrouw ook de Open Abbenes Pub Quiz. Zes teams hebben weer gestreden om de eeuwige roem. Dit jaar ging het team Hawaiaanse Hulla er vandoor met de titel! Blij waren we met de spontane aanmelding van team Tie-Breaks, die net op de baan onderling uitgevochten hadden wie het beste was, maar van de baan als team heel goed opereerden. Alleen beetje onvoorbereid moesten ze bij gebrek aan leesbrillen de mobiel gebruiken om de plaatjesronde te vergroten….

Het toernooi loopt goed door. Helaas ook dit jaar toch weer wat walk overs door blessures waardoor sommige spelers bijna vanzelf de halve finale binnen wandelen.

De ‘Wij hebben vernomen dat…‘ zijn ook weer geschreven. U kunt deze dagelijks (terug)lezen.

© Sportvereniging Abbenes