Tuincentrum Suidgeest Open Tennis Toernooi Abbenes

SVA Suidgeest Open Toernooi
8 mei 2022

Voor de 34e keer gaan in de week van 6 t/m 12 juni a.s. de vier gravelbanen in Abbenes weer open voor tennisliefhebbers uit de regio. Zij strijden om te titel ‘Kampioen Open Abbenes’.

Doen jullie ook mee? Inschrijven kan in vele categorieën via toernooi.nl.

Na een pauze van twee Corona jaren is Sportvereniging Abbenes heel blij met de hoofdsponsor Tuincentrum Suidgeest voor het 34e Open Toernooi. Remco Suidgeest van Tuincentrum Suidgeest nam de speciale toernooiposter in ontvangst van toernooileider Hannelore Vermeere. We zijn heel blij dat Tuincentrum Suidgeest uit Nieuw-Vennep haar naam aan ons toernooi wil koppelen. Met deze sponsoring kunnen we bijvoorbeeld de ballen bekostigen, maar ook andere activiteiten op het park ontwikkelen tijdens de toernooiweek.

© Sportvereniging Abbenes