SVA op MeerRadio

12 maart 2020

Aanstaande zondag 15 maart is Hannelore Vermeere te horen op MeerRadio. Om/rond 12.45 uur geeft Hannelore een interview over de tennis bedrijvencompetitie bij SV Abbenes die deze zomer voor de 14e keer zal worden gehouden. Het betreft een interview in het programma MeerMagazin. De presentatie is in handen van Gert-Jan van Büseck.

Op dit moment is een aantal SVA’ers actief nieuwe teams aan het werven. Het radio interview komt voort uit het persbericht dat afgelopen week werd gestuurd. Een klein berichtje stond ook in de Hoofddorpse Courant deze week. Heb je ook een vrienden- of bedrijventeam dat mee wil doen aan deze competitie op de vrijdagavond (10 x) dan kan je je aanmelden via tennis@svabbenes.nl.

Luisteren jullie zondag ook?

Luisteren jullie zondag a.s. ook naar https://www.meerradio.nl.

Radio:
Kabel: 89.0 FM
Ether: 105.5 FM + 106.6 FM
Ziggo: 42 + 917
KPN: 1143 + 1443
Glasvezel digitale radio: 3047

© Sportvereniging Abbenes