Klaverjasseizoen SVA uitgesteld tot nader bericht

Klaverjassen
26 september 2020

Beste leden van de Klaverjasclub & andere belangstellenden,

De klaverjascompetitie zou van start gaan op vrijdag 2 oktober, maar mede gezien de verslechterde coronasituatie en de op maandag 28 september gewijzigde maatregelen zien wij helaas geen mogelijkheid om op een verantwoorde manier te kaarten in de kantine. Daarom is besloten om het klaverjasseizoen tot nader bericht uit te stellen, maar in elk geval niet vóór januari zal aanvangen.

Tegen het einde van het jaar zullen de omstandigheden opnieuw worden bekeken om te zien of en hoe er dan iets mogelijk zal zijn. We willen hiermee duidelijkheid verschaffen voor de komende maanden, maar hadden uiteraard gehoopt met een positief bericht te kunnen komen. We vertrouwen op uw begrip voor de situatie.

© Sportvereniging Abbenes