Klaverjasavonden 18 februari + 11 maart vervallen

18 februari 2022

Eerder deze week is aangekondigd dat de horeca per vandaag weer zonder beperkingen geopend mogen zijn. Alhoewel dat op zich natuurlijk goed nieuws is, kwam deze boodschap en met name de datum onverwacht. Omdat dit zo kort dag was, is er helaas onvoldoende tijd geweest om de voorbereidingen te treffen voor de klaverjasavond van vanavond 18 februari. Deze zal dus niet doorgaan.

Daarnaast is in overleg besloten om ook de laatste avond (vrijdag 11 maart) te laten vervallen, dit omdat er met slechts één klaverjasavond natuurljik geen sprake is van een ‘seizoen’. We zullen onze blik daarom weer richten op het najaar, waarin we (naar we hopen) éindelijk weer eens een volledig klaverjasseizoen kunnen gaan draaien. We hopen jullie dan weer te zien!

© Sportvereniging Abbenes