De nieuwsbrief is uit!

20 november 2022

Deze week is de overvolle en zeer informatieve nieuwsbrief weer verstuurd naar alle leden en andere belangstellenden. Er zijn veel onderwerpen in besproken, zoals het afscheid van inmiddels oud-voorzitter Rick Krenn, het welkom aan de nieuwe voorzitter Michel Dalemans en de secretaris Jacolien Dalemans. Maar ook zijn er bijvoorbeeld leuke verslagen te lezen van de afdelingen tennis, voetbal en darts. Weet u trouwens al hoe je de vereniging kunt ondersteunen met gratis geld? Ook dat staat uitgelegd in de nieuwsbrief. Nieuwsgierig geworden? Meld u dan aan voor het ontvangen dan de nieuwsbrief via deze link: Aanmelden Nieuwsbrief SV Abbenes
Werkt de link niet of heeft u andere vragen? Mail gerust naar secretariaat@svbbenes.nl.

© Sportvereniging Abbenes