Update: Klaverjassen (19-11) & Darttoernooi (20-11) vervallen

15 november 2021

In verband met de recent ingevoerde coronamaatregelen komen er helaas twee geplande evenementen te vervallen. Dit betreft de eerste avond van het klaverjasseizoen op vrijdag 19 november en het darttoernooi (Barttoernooi) op zaterdag 20 november. Vanwege de geplaceerde indeling in de kantine en vervroegde sluitingstijd (20:00 uur) is er onvoldoende mogelijkheid om deze activiteiten doorgang te laten vinden.

De tweede klaverjasavond staat gepland op vrijdag 10 december, vooralsnog zou dit na de lockdown-periode zijn en daarmee hopelijk dus door moeten kunnen gaan. We houden echter een slag om de arm, hou de website/social media in de gaten voor updates hierover. Voor het Barttoernooi wordt gezocht naar een alternatieve datum.

© Sportvereniging Abbenes